МИКРОБИОЛОГИЈА – Списак студената по групама након ванредног ОКТОБАР II испитног рока

Комплетне спискове студената из предмета Микробиологија након октобар II испитног рока можете видети на следећем линку:

2 Списак студената по групама 2024-25 након ОКТОБАР II испитног рока

Распоред наставе, правила и начин организовања наставе можете видети на платформи Ретикулум на курсу “IAS – Mikrobiologija 2024/2025” у оквиру опште секције. Сви студенти са списка уписани након ОКТОБАР II рока уписани су и на курс из Микробиологије на Ретикулуму. Како бисте видели курс из Микробиологије, након пријављивања на Ретикулум студент треба да одабере опцију “МОЈИ КУРСЕВИ“, а затим опцију “СВИ” из падајуће листе. Моле се студенти са индексом 2024 који се до сада нису пријављивали на Ретикулум да то учине најкасније до понедељка 6.10.2024. како би њихови налози били регистровани од стране система. Такође, неопходно је да се наведени студенти, који немају приступ курсу из Микробиологије, јаве асист. др Стефану Мијатовићу путем мејла stefa.mijatovic@med.bg.ac.rs . и у мејлу наведу име, презиме, број индекса и групу.

Катедра за Микробиологију