Обавештење катедре епидемиологије – ванредни октобарски рок

Обавештавају се студенти да ће ванредни октобарски испитни рок из Епидемиологије биће организован у периоду 2. 10. – 4. 10.  2024. године.

Потврђивање изласка на усмени испит из Епидемиологије у ванредном октобарском року није потребно. Уколико планирате да полажете испит, неопходно је да дођете на испит у заказаном термину.

Колоквијум из Епидемиологије инфективних болести за студенте ранијих генерација који још увек нису положили биће организован 2. 10. 2024. у 8 часова у вежбаоницама Института за епидемиологију. На колоквијум студенти могу изаћи без обзира да ли су положили усмени испит из епидемиологије.

Студенти који полажу колоквијум из Епидемиологије инфективних болести потврђују полагање колоквијума на мејл epidemiologija@med.bg.ac.rs.

Усмени испит из Епидемиологије за студенте који су наставу слушали школске 2021/2022, 2022/2023 и 2023/2024 састоји се од 4 питња (3 питања из опште епидемиологије и једног питања из епидемиологије инфективних болести). Усмени испит доноси максимално 70 бодова, два колоквијума максимално 22 бода (11+11), 4 бода присуство предавањима и 4 бода семианри.

Термини усмених испита:

Проф. др Сандра Грујичић – 3. 10. у 14 часова, канцеларија