Патолошка физиологија – Обавештење о терминима испита у октобарском испитном року

Практични део испита из Патолошке физиологије, одржаће се у вежбаоницама А и Б (др Суботића 1, II спрат) у понедељак  16. 09. 2024. године према истакнутом распореду полагања, који можете пронаћи ОВДЕ. Терминe за усмени део испита студенти заказују након положеног практичног дела код секретара института.

За студенте који имају положен практични део испита, термине усменог испита можете пронаћи ОВДЕ.

У случају преклапања термина практичног дела испита са већ заказаним термином испита из другог предмета (уз ваљан доказ), или у случају да студент који треба да полаже практични део испита није на истакнутом списку, неопходно је послати e-mail на адресу sanjin.kovacevic@med.bg.ac.rs најкасније до петка, 13.09.2024. године. У случају преклапања термина усменог дела испита са већ заказаним термином испита из другог предмета, контактирати испитивача лично.