ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ У ЈУЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК. 2022/23. ГОДИНЕ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Молимо вас да испит из Медицинске физиологије потврдите на следећи начин:

1. За студенте који су наставу похађали ТОКОМ школске 2019/20., 2020/21., 2021/22. и 2022/23.г. године путем упитника на курсу Потврдa испита на Reticulum платформи. Назив упитника који је потребно попунити: Потврда испита из Mедицинске физиологије у јулском испитном року школске 2022/23. године. Упитник ће бити доступан у СРЕДУ 28.06.2023.г. од 8:00ч до 15:00ч.

Молимо вас да уколико сте излазак на испит потврдили на Reticulum-у, НЕ ШАЉЕТЕ мејл Катедри.

1. За студенте који су наставу похађали ПРЕ школске 2019/20. године путем мејла упућеног Катедри за медицинску физиологију, на адресу: potvrdaispita.medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs, у  СРЕДУ  28.06.2023.г. од 8:00ч до 15:00ч.

Садржај мејла:

Subject: Потврда испита – Медицинска физиологија – јулски рок шк. 2022/23. год.

Текст мејла:

Потврђујем излазак на испит из Медицинске физиологије у јулском испитном року.
Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.
На испитном списку сам под редним бројем – уписати број са испитне листе (не са контролног списка!).
Практични испит: положио (уписати рок положеног практичног испита) / није положио!
Ваше име и презиме и број индекса.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ

Практични испит полажу сви студенти у складу са одлуком Наставно-научног већа од 3.11.2021.г. О термину одржавања практичног испита ћете бити накнадно обавештени.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.

Напомена:

Молимо студенте да се о вежењу обавезног колоквијума из Биофизике обавесте на Катедри за Биофизику у медицини.

Катедра за Медицинску физиологију