Колоквијум 2 (поновни термин) из Микробиологије – 5, мај – обавештење

Поштоване колеге,

Поновни термин Колоквијума 2 из Микробиологије се одржава у петак, 5. маја у 17.30 часова у амфитеатру Патологија. Право учешћа имају:

1. Студенти који су изашли на први термин Колоквијума 2, али нису положили (макс 47 студената);
  2. Студенти који НИСУ изашли на први термин Колоквијума 2, али су предали лекарско оправдање шефу Катедре (молба се може преузети на овом линку: http://studije.med.bg.ac.rs/?p=33551), са одговарајућим прилогом оправдања најкасније до четвртка 4. маја до 12 часова); молба се шаље онлајн на мејл mikrobiologija.imi@gmail.com (макс. 32 студента);
  3. Студенти који су онлајн потврдили да ће бити одсутни због присуства на студентском Конгресу (макс. 6 студената);
  4. Студенти старих генерација који су изашли на први термин Колоквијума 2, али нису положили.
  5. Све остале колеге које не спадају ни у једну од горенаведених категорија морају да напишу молбу Шефу катедре. Напомена: Студенти који су положили Колоквијум 2 у првом термину не излазе на Колоквијум 2 (поновни термин).

Резултати поновног Колоквијума 2 ће бити истакнути на сајту Факултета најкасније у уторак 9. маја до 12 часова.

У недељи 15.-18. маја ће се вршити уписивање поена са Колоквијума 2 у индексе, те је неопходно да сви студенти тада понесу индексе на наставу.