Свечана промоција доделе диплома децембар 2022. године

ПРОТОКОЛ СВЕЧАНЕ ПРОМОЦИЈЕ:

Место одржавања свечане церемоније је згрaда Медицинског факултета Универзитета у Београду  Свечана сала деканата.

8,30 -11,00 часова – пријава доласка на свечану церемонију код референта за дипломиране студенте.

Места у свечаној сали за доделу диплома биће нумерисана према бројевима са распореда пријављених и сви морају седети на својим местима због прозивања.

Број који је доделио надлежни референт за нумерисано седиште у свечаној сали се враћа референту у соби 320 приликом враћања тога.

11,00 – 11,45 – преузимање и облачење тога одвијаће се на II спрату соба број 320, где се оставља лична карта до краја промоције и враћања тога.

Улазак у свечану салу је до 11.50 часова.

12 часова – почетак свечане церемоније додела диплома.

Након што вам Декан уручи диплому враћате се на своје место до завршетка свечане промоције.

Следи сликање заједничке фотографије у холу факултета.

Враћање тога је до 13,30 часова.

Списак дипломаца за промоцију диплома у децембру 2022. године можете преузети у прилогу

НАЈЛЕПШЕ ВАС МОЛИМО ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ ПРОТОКОЛА КАКО БИ СЕ СВЕЧАНА ПРОМОЦИЈА НЕСМЕТАНО ОДРЖАЛА И СА СОБОМ ПОНЕСИТЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ МАСКЕ.

Прилог: