Обавештење о одржавању испита из Медицинске биохемије са хемијом у јануарском  испитном року за студенте који су биохемију слушали школске 2017/18. и 2018/2019.  године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита из Медицинске биохемије са хемијом је у ПОНЕДЕЉАК, 20.01.2020. године од 10 до 11 часова на Институту за медицинску и клиничку биохемију, (високо приземље, лево, соба бр. 2).

ВАЖНА НАПОМЕНА: Приликом потврде испита студенти треба да знају име наставника на чијој су листи као и редни број под којим се налазе на листи испитивача.

• Практични испит за све студенте ће бити одржан у ПЕТАК, 24.01.2020. године у вежбаоницама биохемије на Институту за хистофизиологију. Положена хемија је услов за приступање практичном делу испита из Медицинске биохемије са хемијом за све студенте.

• Тачан распоред полагања практичног испита ће бити накнадно објављен.

• Усмени испит ће бити одржан према договору са испитивачем.

Катедра биохемије