ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА УПИСАНИМ НА ДРУГИ СТЕПЕН СТУДИЈА У ШКОЛСКОЈ 2022/2023. ГОДИНИ НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ – МЕДИЦИНСКЕ НАУКЕ

АДРЕСА СТУДЕНТСКОГ WEB СЕРВИСА https://student.med.bg.ac.rs

Проблем код логовања на профил 2685-893.

СВИ СТУДЕНТИ КОЈИ СЕ УПИШУ МОРАЈУ ПОПУНИТИ ШВ-20 ОБРАЗАЦ ЕЛЕКТОРНСКИ – ПРЕКО СВОГ ПОРТАЛА е-студент.

1. ПРИЈАВА ИСПИТА ОБАВЉА СЕ ЕЛЕКТРОНСКИ У ВРЕМЕ ПРЕДВИЂЕНО ЗА ПРИЈАВУ ЗА ОДРЕЂЕНИ ИСПИТНИ РОК (ДАТУМИ ПРИЈАВЕ ИСПИТА ОБЈАВЉУЈУ СЕ НА САЈТУ ФАКУЛТЕТА).

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА  ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СЕ СТУДЕНТ УЛОГУЈЕ НА СВОЈ ПРОФИЛ ПРЕКО САЈТА ФАКУЛТЕТА И ТО:

Корисничко име: ms22**** (број индекса)

Шифра: матични број студента

1. СВИМ УПИСАНИМ СТУДЕНТИМА ФАКУЛТЕТ ЈЕ АУТОМАТСКИ ИМПЛЕМЕНТИРАО МЕЈЛ АДРЕСУ НА КОЈУ ЋЕ СТУДЕНТИ ДОБИЈАТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ВЕЗАНЕ ЗА СТУДИЈЕ.

Своју мејл адресу студенти ће видети када се улогују на свој профил. Шифра за мејл адресу је такође матични број.

Када се студент први пут улогује на свој профил и мејл адресу, може променити своју шифру.

1. УПЛАТА ШКОЛАРИНА ВРШИ СЕ ПО ДИНАМИЦИ УПЛАТА КОЈА ЈЕ НАВЕДЕНА У УГОВОРУ СВАКОГ СТУДЕНТА.

Школарина се уплаћује на текући рачун Медицинског факултета до рока доспећа рате.

Пример исправно попуњене уплатнице (са бројем текућег рачуна Медицинског факултета као и позивом на број) такође се налази на профилу студента у делу – школарина и уплата.