Oбавештење студентима специјалистицких академских студија – медицинске науке о термину полагања испита ФИЗИОЛОГИЈА КАРДИОВАСКУЛАРНОГ СИСТЕМА

Испит ФИЗИОЛОГИЈА КАРДИОВАСКУЛАРНОГ СИСТЕМА“ за студенте специјалистичких академских студија – медицинске науке одржаће се У ЧЕТВРТАК, 23.12.2021. године у 13 часова – канцеларија проф. др Драгана Ђурића у Институту за медицинску физиологију „Рихард Бурјан“. Уколико студент није одбранио семинарски рад, у обавези је да донесе одштампани семинарски рад, а електронску презентацију да пошаље најкасније 48 h пре полагања испита, што ће значити потврђивање изласка на испит. Пре полагања испита приступа се одбрани семинарског рада.  На испит донети  индекс и студентску пријаву као и епидемиолошку заштитну опрему (маска и руквице).