Обавештавамо Вас да ће мотивациони интервјуи бити одржани 29.09.2021. године по следећем распореду

-Мастер програм ФАРМАЦЕУТСКА МЕДИЦИНА, у 12 часова на Институту за фармакологију, Др Суботића 1, трећи спрат, Библиотека.
-Мастер програм БИОЕТИКА, у 14 часова на Институту за медицинску и клиничку биохемију, у слушаоници за специјалистичку наставу у сутерену.
-Мастер програми ЈАВНО ЗДРАВЉЕ И PUBLIC HEALTH, у 10 часова на Институту за социјалну медицину, Др Суботића 15.
-Мастер програм МЕНАЏМЕНТ У СИСТЕМУ ЗДРАВСТВЕНЕ ЗАШТИТЕ, у 12 часова на Институту за социјалну медицину, Др Суботића 15.
-Мастер програм ФИЗИЧКА АКТИВНОСТ, ЗДРАВЉЕ И ТЕРАПИЈА ВЕЖБАЊЕМ, у 16 часова на Институту за медицинску физиологију, у Лабораторији за медицину спорта и терапију вежбањем у приземљу, Вишеградска 26.