Кориговано обавештење за студенте за ОКТОБАРСКИ испитни рок 2021 – н.б. Прва Хируршка клиника КЦС

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК –2021

I Комисија – Проф.др: Зоран Кривокапић
Уторак 28. Септембар – 10ч

VI Комисија – проф.др Милорад Петровић
Среда 29. Септембар – 9ч

XII Комисија – Проф.др Небојша Радовановић
Уторак 28. Септембар – 9ч

Потврда испита је дан раније до 12ч. За потврду испита:
-позвати техничког секретара Славојку Ноел на тел. 011/ 3622 811
– издиктирати име и презиме, број Индекса, као и име председника комисије
– за испит са собом понети Индеџ и пријаву, а картон са потписима на увид приликом пологања испита.

ПРОТОКОЛ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА ЗА ВРЕМЕ ПАНДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ ЦОВИД 19 ВИРУРСОМ У ОКТОБАРСКИ ИСПИТНОМ РОКУ ИЗ ПРЕДМЕТА ХИРУРГИЈА СА АНЕСТЕЗИОЛОГИЈОМ НА НАСТАВНОЈ БАЗИ

ПРВА ХИРУРШКА КЛИНИКА – Клинички Центар Србије
1. Студент потврђује излазак на испит из предмета Хирургија са анестезиологијом маилом дан пре заказаног термина одржавања испита. Потребно је оставити личне податке, број индекса, као и име и презиме Председника Комисије. Податке издиктирати секретарици Катедре Славојки Ноел на следећи број телефона: 011/ 3622 811
2. На дан испита студент доноси индекс и белу пријаву.
3. Приликом доласка на испит, студенти долазе испред улаза Прве хируршке клинике , десет минута раније, ОБАВЕЗНО са маском и рукавицама, где ће их сачекати секретарица Славојка и увести, одређени број студената, у Амфитеатар .
4. По завршетку испита студенте ће, до излаза, испратити секретарица .
5. Студенти не смеју сами улазити на Клинику!
6. Студенти који су имали знаке респираторне инфекције или повишену телесну температуру, претходних недеља, као и они студенти који су били у ризичном контакту са неким од оболелих од ЦОВИД – а 19 у обавези су да то пријаве телефоном секретарици (011) 3622 811.
7. За све информације можете се обратити секретарици на горе наведени број телефона.