Полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” септембарски рок 2021

Обавештавамо студенте докторских академских студија-смер Физиолошке науке да ће се полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” у септембарском испитном року одржати у петак 10.09.2021.г., са почетком у 12 х у канцеларији Проф. др Драгана Ђурића у Институту за медицинску физиологију “Рихард Буријан”.

Семинарски рад послати најкасније 24 х пре изласка на испит на електронску адресу руководиоца наставе, што ће значити потврђивање изласка на испит.

На испит понети индекс и испитну пријаву, а такође и заштитну опрему (маска, рукавице) у складу са епидемиолошким препорукама.