Обавештење о распореду и терминима полагања испита из Клиничке биохемије

Обавештење о распореду и терминима полагања испита из

Клиничке биохемије у фебруарском испитном року школске 2020/2021. године

Испитни тест ће бити одржан у четвртак, 25. фебруара 2021. године у два термина: 11 и 11:30 часова.

НАПОМЕНА: Студенти који тест полажу у првом термину су у обавези да дођу најкасније у 10:45 часова испред одговарајућег института.

1. Амфитеатар Института за ХИСТОФИЗИОЛОГИЈУ

11 часова за студенте са списка: проф. др Марије Пљеше Ерцеговац и доц. др Весне Ћорић

11:30 часова за студенте са списка: проф. др Наташе Петронијевић и доц. др Татјане Николић

1. Амфитеатар Института за ПАТОЛОГИЈУ

11 часова за студенте са списка: проф. др Марије Матић и доц. др Татјане Ђукић

11:30 часова за студенте са списка: проф. др Ане Савић Радојевић и доц. др Жељке Станојевић

1. Амфитеатар СИЛОС

11 часова за студенте са списка: проф. др Соње Мисирлић Денчић и доц. др Милице Велимировић Богосављевић

ВАЖНЕ НАПОМЕНЕ:

1. Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из треће године и који су оверили Клиничку биохемију.
  2. Прозивање и идентификација студената ће се организовати напољу испред одговарајућег института.
  3. На испит обавезно понети попуњену белу пријаву.
  4. На испит обавезно доћи са заштитном маском.

О термину уписивања оцене у индекс студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије