Конкурс за стипендирање до 1000 студената завршне године основних академских студија и до 500 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2020/21. годину

КОНКУРС ЗА СТИПЕНДИРАЊЕ ДО 1000 НАЈБОЉИХ СТУДЕНАТА ЗАВРШНЕ ГОДИНЕ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА, ИНТЕГРИСАНИХ СТУДИЈА  И  ДО 500 СТУДЕНАТА ЗАВРШНЕ ГОДИНЕ МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА СА ВИСОКОШКОЛСКИХ УСТАНОВА  ЧИЈИ ЈЕ ОСНИВАЧ РЕПУБЛИКА СРБИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2020/21.ГОДИНУ.

Фонд за младе таленте Републике Србије дана 14. децембра 2020.године расписао је Конкурс за стипендирање до 1000 студената завршних година основних академских студија и до 500 студената завршне године мастер академских студија са Високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2020/21 годину.

Kонкурс је отворен до 1. фебруара 2021.године

Скениран текст конкурса преузмите ОВДЕ