Информације у вези колоквијума – вежбе из Радиологије

U periodu od 30.11. – 4.12. 2020. g biće održana vežba na kojoj će studenti opisivati filmove (5) iz oblasti koje su odslušali. Opisi filmova biće bodovani po ustanovljenom kriterijumu.

3 filma će biti iz oblasti Radiologije respiratornog trakta

2 filma iz oblasti Radiologije kardiovaskularnog sistema

Najveći mogući broj osvojenih bodova je 15.

Za prelaz je neophodno ostvariti 9 bodova . Tačna dijagnoza bez opisa ne donosi bodove.

Studenti se javljaju na vežbu kod asistenata kod kojih inače vežbaju.

Za određene grupe opredeljeni nastavnik će odrediti filmove koji će biti prezentovani a potom radove i oceniti.

Asistenti moraju pravovremeno kontaktirati opredeljenog nastavnika radi dogovora o izvođenju vežbe u ovom obliku.

Grupama As. dr Tatjane Arsenijević, As. dr Mirjana Nadrljanskog, As.dr Gorana Đuričića, As. dr Dragane Stanić, As. dr Aleksandra Tomaševića i As. dr Jelene Bokun filmove će opredeliti i radove oceniti nastavnici IORS -a  i Bolnice za dečije bolesti : Prof. dr Zorica Milošević, Prof. dr Marina Nikitović, Prof. dr Vesna Plešinac Karapandžić,  Doc. dr Suzana Stojanović Rundić i Doc. Dr Polina Pavićević. Pomenuti nastavnici će napraviti odgovarajući dogovor vezano za izvođenje vežbe u ovom obliku.

Studentima As. dr Igora Đorića filmove će odrediti i radove oceniti Prof. dr Jovica Šaponjski

Studentima As. dr Jelene Kostić filmove će odrediti i radove oceniti Prof.dr Ružica Maksimović

Studentima As.dr Ane Mladenović Marković filmove će odrediti i radove oceniti Doc.dr Aleksandar Ivanović

Studentima As.dr Marije Jovanović filmove će odrediti i radove oceniti Prof.dr A. Đurić-Stefanović

Studentima As.dr A. Filipovića  filmove će odrediti i radove oceniti Prof.dr Ruža Stević

Studentima As.dr Kristine Davidović filmove će odrediti i radove oceniti Prof.dr Dragan Mašulović

Studentima As.dr Vladimira Cvetića filmove će odrediti i radove oceniti Doc.dr Jelena Kovač

Studenti na vežbu dolaze u terminu predviđenom za izvođenje nastave iz Radiologije i moraju doneti odgovarajuću dokumentaciju (karton).

Šef Katedre za Radiologiju

Prof. dr Dragan Mašulović