Oбавештење за изборни предмет ОСНОВИ ЛАБОРАТОРИЈСKИХ ТЕХНИKА У ИЗУЧАВАЊУ ПРОТЕИНА

Драге колеге,

Настава из изборног предмета „ОСНОВИ ЛАБОРАТОРИЈСKИХ ТЕХНИKА У ИЗУЧАВАЊУ ПРОТЕИНА “ се реализује у форми online курса на порталу МФУБ за online наставу (http://reticulum.med.bg.ac.rs) кроз 3 лекције.

Kурс ће бити доступан од 07.12.2020. године од  8 часова ујутро до 28.12.2020. године до поноћи. Почевши од 07.12.2020, сваког понедељка ће се отварати нова лекција. Студентима ће свака лекција бити доступна 7 дана.

У склопу овог изборног предмета, неопходно је написати и предати семинарски рад преко овог портала. Теме и рок за предају семинарског рада ће бити накнадно истакнути.

Услов за полагање финалног испита је присуство на свим лекцијама портала за online наставу као и завршни семинарски рад. О терминима и датуму полагања завршног исипта који је у форми теста, студенти ће бити накнадно обавештени.

Руководилац предмета: Професор др Марија Пљеша Ерцеговац, доц  др. Весна Ћорић

Институт за медицинску и клничку биохемију, МФУБ

Катедра биохемије