Вежбе пропедевтика Iа, IVа и вежбе после Реуматологије

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE Ia IVa MIŠOVIĆ I ZA STUDENTE KOJI SU VEŽBALI NA REUMATOLOGIJI

studenti III godine  IVa,IVb i IVc grupe koji vežbaju PROPEDEVTIKU Sredom vežbaće po novom rasporedu.

isto tako

studenti III godine  Ia,Ib i Ic grupe koji vežbaju PROPEDEVTIKU Petkom vežbaće po novom rasporedu.

Dragi studenti molimo pogledajte spisak nastavnika i saradnika kojoj oblasti pripadaju i mestu održavanja vežbi.

VEŽBE POČINJU 18 Novembra OD 10.00 DO 11.00 ČASOVA.

Studenti koji za nastavnike imaju nastavnike sa nefrologije garderobu će koristiti u malom amfiteatru Urgentnog centra.Ulaz desno od hitnog prijema u Urgentni centar.Ulaz u Kliniku za nefrologiju KCS je odmah pored tog amfiteatra bočno.

Studenti koji za nastavnike imaju nastavnike sa hematologije garderobu će koristiti u Klinici za hematologiju KCS,
osim gde na spisku nastavnika stoji poliklinika,garderoba je -2 nivo poliklinike.Ulaz od Ginekologije.

Šef Katedre interne medicine
prof.dr Miodrag N.Krstić