Важно COVID обавештење – Микробиологија

Važno COVID obaveštenje! (17. novembar 2020.)

Obzirom da je jedan student iz grupe III-3b, sa dokazanom COVID-19 infekcijom, obavezno je da studenti te grupe ne dolaze na nastavu, odnosno da se SAMOIZOLUJU, 14 dana od dana poslednjeg kontakta, dakle do 24.11.2020. godine!

Neophodna je i SAMOIZOLACIJA studenata I-5 grupe (obe podgrupe!) do 29. 11. obzirom na prisustvo dva pozitivna studenta u ovoj grupi! Obzirom da je jedan student iz IV grupe sa dokazanom COVID-19 infekcijom, ostali studenti ove grupe je neophodno da obrate pažnju na moguću pojavu simptoma vezanih za COVID infekciju.

U slučaju pojave respiratornih simptoma potrebno je da se studenti svih gorepomenutih grupa ODMAH jave nadležnom lekaru u Studentskoj poliklinici i Studentskoj službi(studentska@med.bg.ac.rs. ili telefonskim putem na 011/3636-312) zbog praćenja moguće izloženosti koronavirusu!