Распоред онлајн наставе на Микробиологији

Raspored za studente – Mikrobiologija

Od ponedeljka 16. novembra 2020. godine započinje interaktivna onlajn nastava iz Mikrobiologije preko platforme Microsoft Teams. Prisustvo nastavi je obavezno.

U toku zimskog semestra, studenti imaju pravo na ukupno 2 izostanka sa praktične nastave (seminari i/ili vežbe). Studenti koji budu imali više od dva izostanka neophodno je da napišu molbu katedri za nadoknadu nastave. Detaljnije informacije o nadoknadi nastave biće blagovremeno postavljene.

Grupe studenata i termini seminara u kojima se nastava održava na platformi Microsoft Teams su predefinisani i promena grupa/slušanje onlajn nastave u drugom terminu nije dozvoljeno.

U prilogu se nalazi detaljan raspored seminara i vežbi. Raspored izvođenja seminarske onlajn nastave je postvljen i na kursu Mikrobiologije na Retikulumu.