Микробиологија – Важно обавештење за групу IV-5b и I-3a / I-3b и II-1а

Важно обавештење за групу II-1а (10. новембар 2020)

Обзиром на постојање студената оболелих од КОВИД-19 у овој групи, неопходно је да све колеге из групе II-1а до даљњег не долазе на наставу на Институт за микробиологију и имунологију.

Важно обавештење за групу IV-5b (10. новембар 2020)

Обзиром на постојање студената оболелих од КОВИД-19 у овој групи,  неопходно је да све колеге из групе IV-5b до даљњег не долазе на  наставу на Институт за микробиологију и имунологију.

Обзиром да је  један студент из групе I, подгрупа 3а, са доказаном  COVID-19 инфекцијом, моле се студенти група I-3а и 3б да се у случају  појаве респираторних симптома ОДМАХ јаве надлежном лекару у Студентској  поликлиници и Студентској служби (studentska@med.bg.ac.rs. или  телефонским путем на 011/3636-312) због праћења могуће изложености  коронавирусу!